14 października 2017

O nas

Mam przyjemność przybliżyć Państwu Firmę SUPER SERWIS działającą w branży porządkowo-czystościowej. Firma stanowi całkowicie biznes rodzinny z tradycjami, nie zależy od udziałowców, działając w bezpośrednim kontakcie z Klientem. Nasza działalność obejmuje Polskę zachodnią w szczególności województwo lubuskie.

Wysoka jakość naszych usług potwierdzona jest przez naszych Klientów, którzy na stałe z nami współpracują. Chcąc zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do zagadnień biznesu, firma SUPER SERWIS jest zawsze otwarta na Państwa potrzeby i sugestie. Funkcjonowanie na bardzo szerokim, wymagającym i różnorodnym rynku wymaga od nas określenia odpowiedniej strategii działania i postępowania. Świadczymy cały szereg najróżniejszych usług, dlatego też staramy się aby każda z nich była indywidualnie i szczegółowo dobrana do wymagań Klienta i specyfiki obiektu.

Twierdzimy, iż nie ma dwóch jednakowych Klientów. I właśnie z tego powodu nie stosujemy żadnych ściśle określonych, uniwersalnych czy dokładnie jednakowych cenników. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom dokładnie to czego oczekują i spełnić każde życzenie czy zadanie.

Pieczołowicie opracowane formy pracy nakierowane są na spełnienie oczekiwań naszych Klientów:


  • w całkowitej zgodności z planami sprzątania i instrukcjami ochrony danego obiektu, uwzględniające ustalenia zawarte w umowie z Klientem
  • z zachowaniem płynnego przepływu informacji, który gwarantuje Klientowi należyte i rzetelne wykonanie usługi przy korzystnej cenie.
  • bez pośredników, w osobistym kontakcie z przedstawicielem firmy
  • dostęp do nowoczesnych środków i technologii umożliwiających usunięcie pozornie nieusuwalnych zabrudzeń
  • gwarancja najwyższej jakości usług przy wykorzystaniu środków sprawdzonych, atestowanych, polecanych przez wiodących producentów
  • oferty specjalne
  • możliwość przejęcia Państwa pracowników

Żywię szczerą nadzieję, iż już wkrótce dołączą Państwo do grona naszych Klientów.
Grzegorz Grzegorczyk